...jest pusty
Zebra ET80
Szybki podgląd
Netto: 9,665,04 zł
Brutto: 11,888,00 zł
Godex GX4200i
Szybki podgląd
Netto: 2,808,01 zł
Brutto: 3,453,85 zł
Newland NFT10 Pilot Pro
Szybki podgląd
Netto: 2,644,00 zł
Brutto: 3,252,12 zł
Godex GX4300i
Szybki podgląd
Netto: 4,652,03 zł
Brutto: 5,722,00 zł
Godex GX4600i
Szybki podgląd
Netto: 6,838,00 zł
Brutto: 8,410,74 zł
Godex RT730
Szybki podgląd
Netto: 1,419,51 zł
Brutto: 1,746,00 zł
Sigma DS2
Szybki podgląd
Netto: 5,900,00 zł
Brutto: 7,257,00 zł
Strona głównaRegulamin

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego

Sklep internetowy xxii00.pl, dostępny pod adresem www.xxii00.pl,ww.xxii00.com.pl, intersonex.pl prowadzony jest przez firmę INTERSONEX Sp. z o.o., wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000595536. Siedziba firmy znajduje się w 05-180 Pomiechówek, Stanisławowo 90E. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 531-169-36-11, Regon: 363473214

KONTAKT: 

tel. 22 775 22 00

biuro@intersonex.pl

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy xxii00.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet tylko firmom. NE SPRZEDAJE OFEROWANYCH PRODUKTÓW OSOBOM PRYWATNYM. Zamówienia są przyjmowane przez stronę xxii00.pl .

2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny na stronach internetowych www.xxii00.pl,www.intersonex.pl są  podawane zarówno NETTO (bez podatku VAT), jak i BRUTTO (wraz z podakiem VAT) w PLN. Ceny nie zawierają kosztów transportu. Firma INTERSONEX zastrzega sobie prawo do wstrzymania zamówień wzbudzających wątpliwości do czasu ich wyjaśnienia. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia ze strony Sklepu z przyczyn niezależnych od Sprzedającego, Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od Umowy Sprzedaży.

4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy faktury VAT.

5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy. Koszt dostawy oraz przygotowanie produktu do wysyłki, niezależnie od rodzaju produktu oraz ilości zakupionego produktu wynosi:

  • netto - 16,26 zł
  • brutto - 20,00 zł

6. Możliwe są następujące formy płatności:

  •  Przelewem - po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z fakturą proformą z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie naszej firmy przystępujemy do realizacji zamówienia - w przypadku, gdy towar jest na magazynie do wysyłki,w przypadku,gdy nie ma towaru na magazynie jest on zamawiany u dostawcy. Koszt transportu 16,26 zl netto,czyli 20,00 zl brutto

  •  Za pobraniem - gotówką przy odbiorze towaru. Koszt transpor/tu za pobraniem to 28,46 zl Netto, czyli 35,01 zl brutto

7. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu,zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem.

Przesyłki są dostarczane firmą kurierską zazwyczaj w ciągu 2 dni. Sprzedawca nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez firmę kurierską z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest na magazynie. W przypadku braku towaru na magazynie, klient jest o tym fakcie informowany i ustalany jest sposób dostawy towaru. Na tym etapie klient ma prawo anulować zamówienie.

8. Produkty oraz usługi są objęte gwarancją producenta. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w umowie wystawionej przez gwaranta. Towar posiadający gwarancję serwisu należy wysłać na własny koszt na adres INTERSONEX Sp. z o.o. Oddział w Polsce, Stanisławowo 90E, 05-180 Pomiechówek.

9. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt własny na adres korespondencyjny podany w pkt 8, określając sposób realizacji zobowiązań sklepu. Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

10. Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała dodatkowych ekspertyz technicznych wykonanych przez zewnętrzne firmy termin ten może zostać wydłużony.

11. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru, a towar może być używany pod warunkiem, że to używanie nie będzie prowadziło do zmiany jego stanu. Zgodnie z ustawą, możliwość zwrotu nie dotyczy nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania, zostaje wystawiona faktura korygująca. Oryginał i kopia zostają wysłane do klienta listem poleconym. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, a po otrzymaniu jej, w ciągu 7 dni roboczych, sklep dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta.

12. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.Adres zwrotu

13. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

14. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta.

15. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie xxii00.pl Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

16. Sklep działa zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dostęp do danych ma firma INTERSONEX Sp. z o.o. Dane nie są udostępniane podmiotom trzecim. Wszyscy klienci mają prawo do wglądu,weryfikacji i usuwania danych. Firma INTERSONEX zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych kontaktowych w celu własnych działań marketingowych.


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.